Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
23.01.2018 18:45:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
13.12.2010 Připravuje se nový web a maily.
29.11.2008 Aktualizována ochrana proti spamu.
6183 příspěvků v 757 témat od 6395 uživatelů
Nejnovější uživatel: Brandonanemo
* Domů Nápověda Vyhledávání Kalendář Přihlásit Registrovat
+  GSI.CZ
|-+  GSi.CZ
| |-+  Jen tak ... (Moderátor: oplik.jenik)
| | |-+  Tak se pochlubte...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Tisk
Autor Téma: Tak se pochlubte...  (Přečteno 12568 krát)
Hrbby
Člen GSi.CZ
Stálý uživatel

Zobrazit profil
« kdy: 09.11.2006 15:50:32 »

Včera jsem měl docela z pekla štěstí-když jsem jel v noci se zapnutým podsvícením asi dva kilometry za policejnim vozem,kupodivu mně nebrali,tak můj trikot co se týče pokut a bodů od nového "systému" zůstává stále čistý.a co,jak jste na tom vy?
Zaznamenáno
Přemysl Cyprián
Člen GSi.CZ
Nováček

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09.11.2006 16:01:07 »

k tomu štěstí s fízli:  jeli sme s mojí korzičkou v podvečer, řídil kámoš bez papírů, (já taky bez) fšimli jsme si jich za mostkem  kterej je v zatáčce a podařilo se mám s korzičku  zaparkovat napříč na parkoviště cca 10m od stopující policajtky... tak sme nenápadně vylezli, dali sme cígo a dělali že čekáme na kámoše..  cca po deseti minutách sme sedli z5 do autí, vycoufali z parkingu, hodili blinkr a fofrem pádili na druhou stranu pryč od nich:D  pak sme jěště ten den potkali dvě hlídky...
Zaznamenáno
oplik.jenik
Člen GSi.CZ
Senior

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09.11.2006 16:08:52 »

Jezdim profesně, a jeden bod mam, jen proto že pardubická městská policie neuznáva zásobován  a tímto jim děkuji a přeji jim aby jim někdo dal do čenichu:lol::puzz:
Zaznamenáno
Hrbby
Člen GSi.CZ
Stálý uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10.11.2006 00:25:28 »

No u nas v Tisnove sou policajti docela lini a co jezdim Gsickem tak mne jeste nebrali-za dob skodovky jsem byl jejich stalej klient...Cheesy
Zaznamenáno
oplik.jenik
Člen GSi.CZ
Senior

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10.11.2006 13:50:30 »

To HRBBY: to možná paltí u Vás že je GSí auto kterého si nevšímaj, za to v Praze to je auto "veterán" kterého rádi zkouknou a oceněj za nějakou nedbalost, /třeba jen tu že to je GSíčko, a to přeci stačí i na kriminál/:lol:
Zaznamenáno
Hrbby
Člen GSi.CZ
Stálý uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11.11.2006 10:05:58 »

No vcera jsem byl zrovna v Praze tak jsem mel celkem stazenou pr*el aby mne tam nekde nevzali...Tam u nas je fakt vetsina policajtu relativne na pohodu,ale sou tam dva takovi kteri by byli schopni dat pokutu za srazovou nalepku na zadnich dverich...
Zaznamenáno
Nien
Člen GSi.CZ
Senior

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 14.11.2006 08:12:14 »

No vydíte. A u nás na Vsetíně ani neví že něco jako GSi existuje.
Zaznamenáno

Nien SEH Shocked)
Hrbby
Člen GSi.CZ
Stálý uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14.11.2006 22:37:19 »

Zlatý to kraj...Smiley
Zaznamenáno
juragsi
Člen GSi.CZ
Nováček

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15.11.2006 22:06:07 »

ja dostal pětikilo pokutu a jako bonus jeden bod za modrý parkovačky (asi 50,-Kč):- Dobrý co
Zaznamenáno
pepe
Nováček
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06.11.2009 00:11:12 »

Nechce se mi zakladat nove(temer stejne) tema proto to napisi sem. Vim psat zde romany se neslusi ale kdo docte do konce ma muj dik.
Pristi rok bych mel mit snad hotoveho sveho kadika a proto zacinam uvazovat nad tim co mi na to rekne prvni hlidka, ktera me zastavi. Zajimalo by mne jak to chodi u vas v ruznych krajich spise mistech bydliste (tam kde jezdite nejcasteji). Myslim tim vas kteri jste podlehli tuningu sveho auta a to ve vetsi mire. Kdyz si vemu me predchozi strety s policii kde jsem mel pouze predni spoiler nejaky mini nadech na hapne a zavarene zadni kliky, a dostaval jsem pokuty od 1 tisece vys, nedokazu si predstavit, jak to bude vypadat s autem sice ne tak pro polici znamym jako je Skoda 120 (u ni vedeli o kazdem sroubku ktery tam byt nema), ale presto upravy vetsich rozmeru policii asi neuniknou na nicem. Abych upresnil o co mi jde, pokud vas zastavi hlidka jeden tyden da vam napriklad pokutu (at uz za cokoliv) 1000kč, za tyden vas zastavi jina hlidka znovu naprikald 1000kč, ale obe vam reknou ze pokud vas zastavi priste a zjistenou ,,vadu,, (oplastovane cele auto nehomologovanymi spojlery) nebudete mit opravenou(odstranenou) jiz to nebude pouze za 1000kč. V lepsim pripade se budou částky od stejne hlidky zvysovat, ale trpelivost jiz na vas vysazenych policistu nebude asi nekonecna. Kam az tedy mohou policiste zajit, jaky ,,nejvyssi trest,, vam mohou udelit. V Nemecku naprikad mohou na miste odebirat male technicke prukazy s tim ze si musite nechat znovu udelat technickou, ale ne na u vaseho ,,znameho,, ale napriklad u policisty vybrane STK. Nevim zda to plati i u nas v zakone jsem to nenasel ale tech je tolik ze ..... Bydlim 20km od Plzne kousek od mesta Nyrany, drive se tu poradali (podle vykladu novin) ,,nelegalni poulicni zavody,, (zhruba 3-5 let zpatky) proto jsou zde policiste vysazeni na upravena auta, situace uz se zklidnila, ted posledni 3 roky jezdim zatim v obyc. A Corse (verny Oplu  Kiss), tak nevim jak moc po upravenych autech jeste policie pase, ale mam neblahe tuseni ze az vyjedu z kadikem nadseni z toho pri prvni kontole nebudou. Co vase zkusenosti, ptam se opravdu jen tech co maji auto ve fazi kompletni  (nijak extremni) upravy.
Pro srovnani na svem kadiku jsem zavaril kliky,komplet oplastovano (nehomolog.) premraceno, vydech na kapote, vytazene blatniky (asi jen 2cm),cire lampy vzadu(homolog.) vpredu (pouze cire kryty) + xenony, velke cosvort kridlo, sport sedacky(ne origo) + sport pasy, apod. Vsechny tyhle veci jsou pro policii jako pest na oko, z me zkusenosti vim ze dokazou jit do mnouhem mensich detailech, ty se na takovyhle upravenych autech naprosto prehlednou protoze to vse ostatni policistovi staci. Nerad bych platil kazdy tyden 1000kč pokuty, ale radsi budu platit pokuty nez aby na me pri treti konfrontaci se stejnou hlidkou vytahli nejaky & a jim musel odevzdat technicak s tim ze moje aute videlo naposledy technickou. Proto bych rad oslovil vas, kteri takove aute (jiste vas neni malo) mate jezdite s nim a nejlepe mate nejake zkusenost v tomto ohledu s policii, abyste mi rekli jak to chodi u vas, co vsecho si na vas kdy nase k tuningu nechapava policie a predevsim nase (oproti jinym zemin) zaostale zakony pripravily??? Pokus jste docetli az sem verim ze jiz ted me nemate radi za to kolik jste toho museli precist, presto doufam ve vase nazory a odpovedi. Diky s pozdrave Pepe
Zaznamenáno
Jindrich75
Junior
**

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06.11.2009 13:07:52 »

tak já jenom k těm světlům... zamračil jsem kapotu tak, že jsem udělal takové jakoby vlnovky aby nebyl vidět žádný přechod... když mě jednou kontrolovali, tak jsem sice žádnou pokutu nedostal, ale měli připomínky, že tam mám jiný světla, než tam mají být... jinak kdyby někdo přece jen prudil, tak podle vyhlášky může být zakryto až 15% činné plochy světla
« Poslední změna: 06.11.2009 13:11:22 od Jindrich75 » Zaznamenáno
pepe
Nováček
*

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06.11.2009 21:49:20 »

tak já jenom k těm světlům... zamračil jsem kapotu tak, že jsem udělal takové jakoby vlnovky aby nebyl vidět žádný přechod... když mě jednou kontrolovali, tak jsem sice žádnou pokutu nedostal, ale měli připomínky, že tam mám jiný světla, než tam mají být... jinak kdyby někdo přece jen prudil, tak podle vyhlášky může být zakryto až 15% činné plochy světla

Muzes to zkusit nekde najit v te vyhlasce tusim ze tam je napsano ze by nic nemelo zasahovat do cine casti svetla, ale kdo urcuje co je ta cinna cast? Jasne je ze premracit svetla tak aby zasahovali do parsku svetla at jiz pri tlumenych nebo dalkovych muselo by byt premracene temer do pulky uz jsme to na par autech zkouseli zakryvat ctvrtkou a je to opravdu kus nez to narusi paprsek svetla
Zaznamenáno
Jenik
Stálý uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11.11.2009 18:21:43 »

No,nechci se tim chlubit ale ja mam rovnej 6 bodu pryc a 6 me zbejva,u nas sou policajti haklivy na vsechno.Ono to hlavne dela to ze si privydelavam ježdenim taxikem
Zaznamenáno
mirda gsi
Nováček
*

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14.12.2010 11:21:24 »

Pomalicku rozjizdim projekt KADETT C LIMO je rezavy jak liska ale je pojizdny Shocked
Zaznamenáno
oplik.jenik
Člen GSi.CZ
Senior

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26.12.2010 13:11:08 »

no já se po dvou letech rozhejbal k projektu F127 http://picasaweb.google.com/oplik.jenik.seznam.cz/FIAT127MyCarsNr2# a v tom elanu se vracim zpět na kadíka :-) rozjiždim vracení se zpět k původnímu "GSI face"  včetně dobových motorových úprav...
Zaznamenáno
m.artty
Nováček
*

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27.12.2010 17:27:32 »

Není nic hezčího co by Kadettu slušelo více než GSi-look doplněný případně o dobové detaily (zadní tmavá světla Irmscher nebo Hella, nástavce nárazníků Zender,....) a ještě když se to doplní upraveným motorem a interiérem GSI Champione, tak to nemá chybu. Myslím, že si se rozhodnul správě  Grin
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

© 2000-2011 GSi.CZ, za provoz vděčíme LATEWORK s.r.o.