Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
25.04.2018 03:50:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
13.12.2010 Připravuje se nový web a maily.
29.11.2008 Aktualizována ochrana proti spamu.
6183 příspěvků v 757 témat od 7701 uživatelů
Nejnovější uživatel: Angelhar
* Domů Nápověda Vyhledávání Kalendář Přihlásit Registrovat
+  GSI.CZ
|-+  GSi.CZ
| |-+  Naše auta (Moderátor: oplik.jenik)
| | |-+  Martty - Kadett GSi cabrio
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Tisk
Autor Téma: Martty - Kadett GSi cabrio  (Přečteno 2144 krát)
m.artty
Nováček
*

Zobrazit profil
« kdy: 14.05.2012 15:43:08 »

Kadetta jsem koupil začátkem roku 2010 jako své druhé cabrio. Předtím jsem měl také Kadett, jen 1,6 a v podstatně horším stavu. Proč jsem se rozhodl právě pro toto auto? Odpověď je v celku snadná - není napadeno českým tunerem a ani českým kutilem a je ve slušném stavu. Tím ovšem nechci říct, že na autě není práce. Kadetta mám jen jako auto pro zábavu a tím pádem s ním jezdím jen na výlety, když je slunečno. Za rok 2011 jsem najel asi jen 1500 km a jednou auto zmoklo  Grin

Kadett je vybaven klasickým a trvanlivým motorem C20NE s výkonem 85 kW. Výkon sice není nijak závratný, ale v kombinaci s krátkou převodovkou to jede krásně. Bohužel auto nemá žádnou nadstadartní výbavu, tu mám ovšem v plánu doplnit. Již jsem začal... a to výměnou hodin za palubní počítač. Od původního stavu se můj Kadett liší jen v pár detailech. Člověk neznalý Kadettů si úprav nejspíše ani nevšimne. Nejvíce nápadnou věcí, jsou asi zadní černá světla Irmscher. Další, již méně nápadnou, úpravou jsou lakované lišty nárazníků do černé matné barvy. Zatím poslední věcí je snížený podvozek a litá kola ASA v rozměru 6x15. V plánu je ještě pár drobností a nejspíš jiná kola, ale vše má svůj čas.

Časy se tak trošku mění a Kadett už není jediným autem pro zábavu, nedávno přibyla ještě Calibra V6, tak uvidíme jak to budu všechno stíhat. Auta dělám jen pro zábavu a jako hobby (jsem garážník-samouk)  Grin

Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

© 2000-2011 GSi.CZ, za provoz vděčíme LATEWORK s.r.o.